english
 
felhasználónév
jelszó



 
Mit keres?

 
Kábelinternet | FTTH | HFC | Műszerek | Szolgáltatások | Support | Cégismertető

Aktív eszközök

Cégünk egyaránt kínál megoldást különböző méretű (50-től, akár sok ezer előfizetőig) és típusú (Pont-Pont és Pont-Multipont) FTTH hálózatokra.

Cégünk a FiberHome, PBN és EXPON jó minőségű, megbízható, költséghatékony FTTH aktív megoldásokat ajánlja ügyfelei részére.

FiberHome

A FiberHome cég, a világpiaci eladások alapján a negyedik legnagyobb gyártó az FTTH aktív megoldások területén. Komoly nemzetközi referenciákkal rendelkezik. Nagy megbízhatóságú, moduláris, redundáns fejállomás egységeket kínálnak és széles előfizetői ONT termékskálával rendelkeznek.

Pacific Broadband Networks

A Pacific Broadband Networks egy 1981-ben Ausztráliában alapított cég, amely az optikai aktív eszközök széles skáláját gyártja. Termékeik között megtalálhatóak a HFC és FTTH megoldások és a komplett hálózatmenedzsment. A PBN eszközök kiváló műszaki tartalommal rendelkeznek és a sokéves gyakorlati tapasztalatok alapján nagy megbízhatóságúak.

EXPON

Az EXPON márkanév, a Multimedia Networks Kft. saját márkája. Az EXPON termékskála, gondosan összeválogatott, letesztelt, kíváló minőségű és kedvező árú termékeket tartalmaz. A termékek között megtalálhatóak a kompakt GEPON fejállomási egységek és előfizetői dobozok, 1550nm-es KTV adók és erősítők, illetve KTV vevők.

A megoldás ismertetése

Cégünk komplett megoldást kínál a Pont-Pont, és a GPON, illetve GEPON szabvány szerinti Pont-Multipont FTTH (Fiber to the Home) rendszerekre. Mindegyik megoldás esetében, igény esetén lehetőség van a kábeltelevíziós jel átvitelére az adat jel mellett. Ebben az esetben a kétirányú adat 1310nm és 1490nm, a kábeltelevíziós jel pedig 1550nm-es hullámhosszokon van egy szálra összegezve.

Pont-Pont megoldás

A Pont-Pont megoldás épületek, illetve üzleti és lakossági előfizetők közvetlen ellátására alkalmas. Ebben az esetben házanként, vagy előfizetőnként egy külön optikai szálra (vagy szálpárra) van szükség. Ezzel a technológiával jelenleg egy végpontra 1Gbps sávszélesség adható. A kezdetben lépcsőházanként telepített FTTH eszközök számának növelésével a sávszélesség szabadon bővíthető amennyiben szabad szálkapacitás rendelkezésre áll.

GEPON Pont-Multipont megoldás

A Pont-Multipont IEEE802.3ah GEPON szabvány szerinti megoldás alkalmas az előfizetők közvetlen ellátására. A jelenlegi eszközökkel 64 (kábeltelevíziós jelátvitel mellett jellemzően csak 32) előfizető tud osztozni az előre és visszirányban 1,25 Gbps sávszélességen. Ebben az esetben egy optikai szálon indulunk el a központból és egy az előfizetőkhöz közel elhelyezett passzív eszközzel osztjuk szét a jelet 64, vagy 32 felé.

GPON Pont-Multipont megoldás

A Pont-Multipont ITU-T G.984 GPON szabvány szerinti megoldás alkalmas az előfizetők közvetlen ellátására. A jelenlegi eszközökkel akár 128 (TV átvitel esetén maximum 64 ajánlott) előfizető tud osztozni az előre irányban 2.5 Gbps és visszirányban 1,25 Gbps sávszélességen. Ebben az esetben egy optikai szálon indulunk el a központból és egy az előfizetőkhöz közel elhelyezett passzív eszközzel osztjuk szét a jelet 64, vagy 128 felé.

Az MMN aktív FTTH megoldás előnyei:

  • Kulcsrakész, megbízható és kipróbált megoldások (FTTH fejállomás és előfizetői eszközök, 1550nm CATV adók és erősítők, optikai passzívok és komplett szoftver megoldás).
  • Sokéves HFC és FTTH tapasztalat.
  • Kompakt és moduláris fejállomási eszközök.
  • Megoldás minden méretű hálózatra (50-től akár sok ezer előfizetőig).
  • Testre szabott megoldások távközlési szolgáltatóknak, illetve intézményi hálózatokhoz, szállodáknak és lakóparkoknak.

Az MMN aktív FTTH megoldás kategóriái:

  • Pont-Pont megoldás
  • GEPON Pont-Multipont megoldás
  • GPON Pont-Multipont megoldás
  • CATV beösszegzés
 
easyweb