english
 
felhasználónév
jelszó



 
Mit keres?

 
Kábelinternet | FTTH | HFC | Műszerek | Szolgáltatások | Support | Cégismertető

Optikai kábelek

Cégünk a TKF cég kiváló minőségű optikai kábeleit és FTTH kábelezési megoldásait kínálja ügyfelei részére.

 

TKF

BV Twentsche Kabelfabriek (TKF) holland céget 1930-ban alapították. Helyi holland kábelgyárból az évek során vezető kábeltechnológiai céggé fejlődött. A TKF 1986-ban kezdte el az optikai kábelek gyártását és jelenleg a multi és mono módusú optikai szálas optikai kábelek komplett választékát kínálja a világpiacon ügyfelei részére.

Optikai szálak

A TKF, az optikai kábeleibe, a saját gyártású TFO multi és mono módusú optikai szálait építi be.

Optikai szálak jellemzői:

  • A legkorszerűbb VAD (VapourAxial Deposition) szálgyártási technológia.
  • 1383nm-es „Víz csúcs” mentes (Különösen érdekes a CWDM alkalmazások esetén) G.652D SM optikai szálak.
  • Alacsony csillapítás értékek a teljes hullámhossz tartományban (?1310 ? 0.32 dB/km, ?1383 ? 0.28 dB/km, ?1550 ? 0.19 dB/km, ?1625 ? 0.20 dB/km).
  • Alacsony kromatikus diszperzió érték (1550 nm ?16.5 ps/nm/km).
  • Alacsony PMD érték (PMD ?0.10 ps/?km - maximális érték egyedi szálra- ,PMDQ?0.08 ps/?km - PMD összeköttetés tervezési érték)
  • Szigorú geometriai méret tűrések.
  • Alacsony hajlítási sugarú G.657 Class A optikai szálak.

Optikai kábelek

A TKF kínálatában megtalálhatóak a különböző típusú FTTH hálózatok kiépítéséhez szükséges optikai kábelek.

Kültéri többcsöves LTC (Loose Tube) behúzó kábelek

  • Termék változatok 12 – 912 (Három rétegben) SM (ITU-T G.652.D) optikai szálig.
  • Behúzással, vagy befújással (kivéve az LTC CS) telepíthetőek.
  • Hosszanti vízvédett, fémmentes alap típus (LTC).
  • Fémmentes (üveg szálas védelem) rágcsáló védett termék változat (LTC RP)
  • Hullám acéllemezzel rágcsáló védett termék változat (LTC CS)

Kültéri többcsöves LTMC (Loose Tube) mini behúzó kábelek

  • Termék változatok 12 – 192 SM (ITU-T G.652.D) optikai szálig.
  • Behúzással, vagy befújással telepíthetőek.
  • Hosszanti vízvédett, fémmentes kialakítás.
  • 6-9.3mm külső kábel átmérő.

Kültéri Egycsöves CTC (Central Tube) behúzó kábelek

  • Termék változatok 2 – 24 SM (ITU-T G.652.D) optikai szálig.
  • Behúzással, vagy befújással telepíthetőek.
  • 1.2 és 2.5 kN termék változatok
  • Hosszanti vízvédett, fémmentes és rágcsáló védett kialakítás.

Kültéri Egycsöves CTMC (Central Tube) mini behúzó kábelek

  • Termék változatok 2 – 8 SM (ITU-T G.652.D) optikai szálig.
  • Mini csövekbe történő befújással telepíthetőek.
  • Hosszanti vízvédett, fémmentes kialakítás.
  • 3.9mm külső kábel átmérő.

Kültéri Önhordó ADSS légkábelek

  • Termék változatok 6 – 216 SM (ITU-T G.652.D) optikai szálig.
  • Kevlár szövedék a külső és belső PE köpeny között.
  • 80m (4.6kN), 120m (5.6kN) és 180m (6.5kN) feszítési távolságok
  • Fémmentes kialakítás.

A TKF kínálatában az ismertetett típusokon kívül megtalálhatóak még a különböző éghetőségi osztályú (LSZH, HFFR) kül/beltéri egy, illetve többcsöves, illetve külön függesztő szállal (messenger) szerelt nem önhordó Figure8 légkábelek is.

A részletes információk a következő termék katalógusban találhatóak meg >

 
easyweb