english
 
felhasználónév
jelszó



 
Mit keres?

 
Kábelinternet | FTTH | HFC | Műszerek | Szolgáltatások | Support | Cégismertető

Optikai teljesítménymérők

Kíínálatunkban megtalálhatóak a különböző típusú optikai teljesítménymérők.

FHP12 mini optikai teljesítménymérő

Termékjellemzők:

  • 2,5mm univerzális interfész (kompatibilis az FC/SC/ST csatlakozókkal)
  • 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm és 1625nm kalibrált hullámhosszak
  • Alacsony teljesítményfogyasztás: több mint 80 óra folyamatos használat
  • Lineáris és logaritmikus teljesítmény kijelzés (mW, vagy dBm)
  • Relatív érték mérési funkció
  • Kisméretű, kompakt kialakítás

FHP12 adatlap


OPM-15 Optikai teljesítménymérő

Termékjellemzők:

  • SM és MM optikai szálak mérésére egyaránt alkalmas
  • Mikroprocesszor és lineáris erősítő biztosítja a hosszútávú pontosságot
  • Cserélhető optikai csatlakozók: FC/SC/ST
  • Választható tápellátás: 9V akkumulátor/AC adapter
  • Kisméretű, könnyű. ütés és porálló kivitel
  • MOD tone támogatás
  • Támogatott mértékegységek: dB, dBm, mW, uW, W

OPM-15 adatlap


OPM-50 Intelligens optikai teljesítménymérő

Termékjellemzők:

  • Automatikus hullámhossz azonosítás
  • Távoli referencia szint állítás
  • FTTx kompatibilitás
  • Beépített óra és naptár a mérési eredmények tárolásához
  • 1000 mérési eredmény tárolási kapacitás
  • Adatátviteli lehetőség USB porton keresztül
  • Beépített háttér világítás
  • 70 óra folyamatos működés
  • Kis méret és egyszerű használat

OPM-50 adatlap


Grandway FHP2P01 PON teljesítménymérő

Termékjellemzők:

  • FTTx PON alkalmazásokra lett kifejlesztve
  • Kedvező áru, egyszerűbb kivitelű műszer
  • Egyidejűleg mindhárom hullámhosszon mér (1310m 1490 és 1550nm)
  • Átmenő tesztelési mód
  • 1310nm Burst jel detektálás
  • Felhasználó által definiálható szint határok
  • Megfelelőségi teszt a definiált határok alapján
  • Mérési eredmény tárolási lehetőség (900 eredmény)
  • Monochrom kijelző, kapcsolható háttérvilágítással

FHP2P01 adatlap


PPM-50 PON teljesítménymérő

Termékjellemzők:

  • FTTx PON (B/E/G) alkalmazásokra lett kifejlesztve
  • Egyszerű működés: A szál csatlakozatása után azonnal látható az eredmény
  • Egyidejűleg mindhárom hullámhosszon mér (1310m 1490 és 1550nm)
  • Átmenő tesztelési mód
  • 1310nm Burst jel detektálás
  • Felhasználó által definiálható szint határok
  • Megfelelőségi teszt a definiált határok alapján
  • Mérési eredmény tárolási lehetőség (2000 eredmény)
  • Színes TFT kijelző

PPM-50 adatlap


OCC-50 CWDM csatorna ellenőrző

Termékjellemzők:

  • Tökéletes műszer a CWDM hálózatok telepítéséhez és fenntartásához
  • TFT LCD kijelző (320x240)
  • 18 csatornás mérés: OCC-50B, 1271-1611nm
  • 8 csatornás mérés: OCC-50A, 1471-1611nm
  • Mérési eredmények kijelzése grafikonon és listában
  • Normál teljesítmény mérési funkció
  • Beépített óra és naptár a mérési eredmények tárolásához
  • Felhasználó által beállítható mérési határ értékek
  • Adatátviteli lehetőség USB porton keresztül
  • 10 óra folyamatos működés
  • Kis méret és egyszerű használat

OCC-50 adatlap


 
easyweb